Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Godziny otwarcia:

pon - pt     8.00 - 17.00

sob            8.00 - 13.00

Jak dojechać.

San Max s.c.

Ul. Bolesława Prusa 1

67-124 Nowe Miasteczko

Nip 925 20 68 189

Regon  080311611

O Firmie

Nasza firma istnieje od 1998 roku. Początek był trudny, ale dzięki wyśmienitym oknom z profili VEKA zdołaliśmy pokazać się i zdobyć uznanie wśród wielu naszych klientów.

Kolejny krok to wzbogacenie oferty o stolarkę drzwiową. Współpraca z firmą PORTA, POLSKONE czy DRE mówi sama za siebie.

Wysokie wymagania naszych klientów utwierdziły nas w przekonaniu, że czas rozwinąć sprzedaż o rolety, bramy garażowe, okna dachowe,systemy centralnego ogrzewania,  armaturę sanitarną oraz wyposażenie łazienek. Najlepsi krajowi i zagraniczni dostawcy pojawili się w państwa domach oferując artykuły najwyższej jakości.

Fachowy montaż to jeden z naszych priorytetów. Ponad kilka tysięcy wykonanych prac stawia nas na wysokim miejscu w znajomości sztuki budowlanej.

Poziom zadowolenia wzrósł także dzięki owocnej sprzedaży w serwisie Allegro, który znacznie ułatwił zakupy w naszym sklepie.

Na naszych aukcjach oferujemy dla Państwa towar renomowanych firm, w I gatunku, w oryginalnym opakowaniu producenta , z gwarancją jakości i dostępem do serwisu.


Witryna stworzona na platformie